دانلود(مودم چیست و چگونه کار می کند؟)

نام : فرمت :word صفحات:49 شرح امروزه،ارتباطات از ضروریات زندگی است.هم اکنون اینترنت با رشدی بسیار سریع و با استفاد از فن آوری ارتباطات موجب به دنیا آمدن چندین صنعت جدید نیز شده است . کلید برقراری ارتباطات کامپیوتری خوب ،به ویژه نوع راه دور آن ،مودم امودم چیست و چگونه کار می کند؟|686155|ahvazifile|تحقیق,مقاله ,پروژه دانشجویی,asansaz2,مودم,انواع مودم,کار با مودم,نحوه ی کانفینگ مودم,
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان مودم چیست و چگونه کار می کند؟ هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

نام :

فرمت :word

صفحات:49

شرح

امروزه،ارتباطات از ضروریات زندگی است.هم اکنون اینترنت با رشدی بسیار سریع و با استفاد از فن آوری ارتباطات موجب به دنیا آمدن چندین صنعت جدید نیز شده است .

کلید برقراری ارتباطات کامپیوتری خوب ،به ویژه نوع راه دور آن ،مودم است . این وسیله کوچک هر کامپیوتری را به کامپیوتری دیگر که فاصله زیاد با یکدیگر دارند مرتبط کند.

ارتباطات با مودم از طریق یک یا دو نوع تماس حاصل می شود: کابل تلفن یا سیگنالهای نوری. این وسایل کامپیوتر شما را از طریق نرم افزارهای مختلف به سایر نقاط جهان وصل می کنند. می توانید از مودم برای ارسال پیامهای تایپ شده به اشخاص دیگر بهره بگیرید ( پست الکترونیک) ، پیامهای خود را به صورت اطلاعیه به گروهی از مردم برسانید ، مقادیر هنگفبی از اطلاعات را روی اینترنت ببینید و آنها را چاپ کنید، فکس بفرستید و دریافت کنید، و حتی کاری کنید که به تلفنهایتان پاسخ بدهد. این خدمات پیشرفته ی ارتباطاتی که مودم فراهم می کند می تواند زندگی را ساده تر کند، اما باید دانست که از کجا باید شروع کرد. از اول شروع می کنیم.

کلمه ی « مودم » از حروف اول دو اصطلاح کاملا فنی گرفته شده است:Modulation (به معنی مد گردانی) و DEModulation ( به معنی وامد گردانی). داده هایی که یک کامپیوتر می فرستد در اصلمطالب دیگر:
📒کنگره مراقبت مادر از نوزاد📒کنترلر قابل برنامه ریزی📒کنترل مایع📒کنترل کیفی دستگاههای سی تی اسکن📒کنترل فیزیکوشیمیایی📒کنترل عمق بيهوشي با استفاده از روش MPC📒کنترل عفونت📒کنترل سیستمها واتوماسیون وصنایع📒کنترل ریزبرنامه نویسی شده📒کنترل بیولوژیکی توسط عوامل مفید زنبور Habro brakon hebetor📒کنترل بهداشتی استخرهای شنا📒کمیسیون مستقل حقوق بشر افغانستان📒کمیته فنی استاندارد بین المللی ایزو📒کمیته دائمی پدافند غیر عامل کشور📒کمک‌هزینه دستیاران دوره تخصصی، فلوشیپ و فوق‌تخصصی📒کمکهای اولیه📒کمر درد های ناشی از کار📒کليدهای 1000 آمپر به بالا و فشار قوی📒کلینیک تخصصی و فوق تخصی📒کلیسای سنت استپانوس دستا📒کلیات و فلسفه📒کلیات محیط زیست📒کلیات فارماکولوژی📒کلیات شکستگی📒کلیات درمان ترک اعتیاد