دانلود(دانلود پاورپوینت مودم و انواع آن 70 اسلاید)

قسمتی از محتوی پاورپوینت تعداد اسلاید : 70 صفحه 1 (بسم الله الرحمن الرحیم) موضوع کنفرانس: (مودم و انواع آن) استاد مربوطه : (جناب آقای مهندس جامی) پژوهشگران: محمد خونگرم و حسین خاکی 2 توضیحاتی در رابطه با مودم و تاریخچه آن : واژه " مودم " از ترکیب کلمدانلود پاورپوینت مودم و انواع آن 70 اسلاید|40106962|ahvazifile|دانلود مودم و انواع آن 70 اسلاید,تحقیق مودم و انواع آن 70 اسلاید,مقاله مودم و انواع آن 70 اسلاید,مودم و انواع آن 70 اسلاید
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان دانلود پاورپوینت مودم و انواع آن 70 اسلاید هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

قسمتی از محتوی پاورپوینت

تعداد اسلاید : 70 صفحه

1 (بسم الله الرحمن الرحیم) موضوع کنفرانس: (مودم و انواع آن) استاد مربوطه : (جناب آقای مهندس جامی) پژوهشگران: محمد خونگرم و حسین خاکی 2 توضیحاتی در رابطه با مودم و تاریخچه آن : واژه " مودم " از ترکیب کلمات "modulator-demodulator" اقتباس شده است .
از مودم برای ارسال داده های دیجیتال از طریق خطوط تلفن استفاده بعمل می آید.
مودم ارسال کننده اطلاعات، عملیات مدوله نمودن داده را به سیگنال هائی که با خطوط تلفن سازگار می باشند، انجام خواهد داد.
مودم دریافت کننده اطلاعات، عملیات " دی مدوله " نمودن سیگنال را بمنظور برگشت به حالت دیجتال انجام می دهد.
مودم های بدون کابل داده های دیجیتال را به امواج رادیوئی تبدیل می نمایند.
3 مودم چیست؟
مودم دروازه ارتباطی ما با جهان است.
به زبان ساده تر مودم یک وسیله موسوم به سخت افزار است که به کامپیوتر شخصی اضافه می شود و تفاوتی از لحاظ نسبت با دیگر وسایل سخت افزاری ندارد.
مودم دروازه ارتباطی ما با جهان است.
به زبان ساده تر مودم یک وسیله موسوم به سخت افزار است که به کامپیوتر شخصی اضافه می شود و تفاوتی از لحاظ نسبت با دیگر وسایل سخت افزاری ندارد.
مثلا چاپگر با فراهم آوردن توان امکان چاپ آثار تهیه شده توسط کامپیوتر وبا استفاده از نرم افزارهای کاربردی متنوع توان کاری کامپیوتر را زیاد می کند به همین ترتیب یک مودم متصل به کامپیوتر شخصی هم امکان کارهایی را می دهد که بدون ان به هیچ وجه ممکن نخواهد بود.
دلیل اصلی به کارگیری مودم فراهم آوردن امکان ارتباط کامپیوتر شخصی با کامپیوتر های دیگر از طریق خطوط استاندارد تلفن است که وظیفه اولیه و اصلی هر مودم به حساب می آید.
4 مودم چگونه كار می‌كند؟
PC یك وسیله دیجیتالی است كه بیشتر كارهایش را با روشن و یا خاموش كردن یك سری كلیدهای الكترونیكی انجام می‌دهد.
هر رقم ۰ در دستگاه اعداد دودویی، (كه در اینجا به شكل كره نشان داده شده)، بیانگر یك كلید خاموش است و هر رقم ۱ در دستگاه اعداد دودویی، (كه در این جا به شكل یك مكعب نشان داده شده)، نمایشگر یك كلید روشن است.
در این میان هیچ انتخاب دیگری وجود ندارد.
سیستم تلفن یك دستگاه آنالوگ (پیوسته) است، (زمانی كه تلفن ساخته شد، الكترونیك رقمی (دیجیتال) هنوز شناخته نشده بود)، كه برای انتقال صوت‌ها و طنین‌های گوناگون صدای انسان طراحی شده است.
این صداهابه صورت یك سیگنال آنالوگ همانند جریان الكتریسته‌ی پیوسته كه فركانس و شدتش به آرامی تغییر می‌كند به طور الكترونیكی منتقل می‌شوند.
این (جریان) را می‌توان بر روی نوسان‌سنج (اسیلوسكوپ) به صورت یك خط موج‌دار نمایش داد، .
مودم پلی است میان سیگنال‌های پیوسته (آنالوگ) و رقمی (دیجیتالی) كه با تغییر و یا تلفیق (مدولاسیون) فركانس یك موج الكترونیكی، داده‌های دیجیتالی را به داده‌های آنالوگ و یا بر عكس تبدیل می‌كند.
این مرحله شبیه به چیزی است كه باند رادیویی FM از آن استفاده می‌كند.
در انتهای دریافت یك ارتباط تلفنی، مودم بر عكس عمل می‌كند، (یعنی) سیگنال‌های پیوسته را به كد دیجیتالی (رقمی) تفكیك می‌نماید.
نام مودم از دو كلمه‌یModulate (مودوله) و DEModulate (دِمدوله) گرفته شده است.
در كام


مطالب دیگر:
🔑پاورپوینت مدیریت منابع انسانی (رشته مدیریت) دکتر سید علی اکبر احمدی🔑پاورپوینت کتاب مديريت منابع انساني تالیف سيد حسين ابطحي دانشگاه پیام نور🔑تحقیق انقلاب اسلامي، بعد از 40 سال🔑تحقیق انقلاب مشروطه و مقوله آزادی درایران🔑تحقیق انقلاب مشروطه🔑تحقیق تاريخ تعزيه خوانی در ايران🔑تحقیق آيين زرتشتي🔑تحقیق امپراتوری عثمانی🔑تحقیق امريكا و بحران اقتصادي ايران در دوره نخست‌وزيري دكتر مصدق🔑تحقیق امویان🔑تحقیق انسان‌شناسي صدرالمتالهين🔑تحقیق انقلاب صنعتی🔑پاورپوینت کتاب مديريت منابع انسانی تالیف دکتر سيد حسين ابطحی دانشگاه پیام نور🔑تحقیق آقامحمدخان قاجار🔑تحقیق اقدامات امیر کبیر🔑پاورپوینت کتاب رفتار سازمانی تالیف دکتر سید علی اکبر احمدی دانشگاه پیام نور🔑تحقیق میرزاتقی‌خان امیرکبیر🔑تحقیق افلاطون🔑تحقیق آغاز کار خوارزمشاهیان🔑پاورپوینت کتاب مدیریت رفتار سازمانی تالیف دکتر زهرا برومند دانشگاه پیام نور🔑تحقیق آشنایی با برخی از آداب و رسوم کردهای ایران🔑پاورپوینت کتاب آمار و کاربرد آن در مدیریت 1 تالیف عادل آذر و منصور مؤمنی دانشگاه پیام نور🔑تحقیق اشرف پهلوی🔑پاورپوینت کتاب اقتصاد خرد تالیف دکتر جمشید پژویان دانشگاه پیام نور🔑پاورپوینت کتاب اقتصاد خرد تالیف جمشید پژویان انتشارات دانشگاه پیام نور