دانلود(مزایای استفاده از اعتبارات اسنادی)

الف- از نقطه نظر خریدار 1- فروشنده موقعی وجه اعتبار را از کارگزار دریافت می کند که اسناد حمل را تحویل دهد و این اسناد مطابق شرایط مندرج در اعتبار باشد. 2- امکان نظارت بر تاریخ حمل کالا و تاریخ نهایی پرداخت وجه اعتبار 3- دریافت اسناد حمل طبق مفاد توافمزایای استفاده از اعتبارات اسنادی|40090603|ahvazifile|مزایای استفاده از اعتبارات اسنادی,استفاده از اعتبارات اسنادی
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان مزایای استفاده از اعتبارات اسنادی هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

الف- از نقطه نظر خریدار

1- فروشنده موقعی وجه اعتبار را از کارگزار دریافت می کند که اسناد حمل را تحویل دهد و این اسناد مطابق شرایط مندرج در اعتبار باشد.

2- امکان نظارت بر تاریخ حمل کالا و تاریخ نهایی پرداخت وجه اعتبار

3- دریافت اسناد حمل طبق مفاد توافق نامه

4- اطمینان از اینکه پرداخت وجه اعتبار به فروشنده پس از حمل کالا و انتقال مالکیت آن به خریدار، صورت می گیرد.

5- امکان تحصیل تسهیلات اعتباری در مقابل اعتبار گشایش یافته از بانک گشایش کننده اعتبار.

ب- از نقطه نظر فروشنده

1- اطمینان از اینکه با رعایت شرایط مندرج در اعتبار و پس از حمل کالا و ارائه اسناد مربوط وجه را دریافت خواهد نمود.

2- در دست داشتن تعهد بانک به جای اعتبار شخص خریدار

3- امکان تحصیل تسهیلات اعتباری در مقابل اعتبار گشایش یلفته از بانک خریدار برای تهیه کالای مورد سفارش

شرایط حمل کالا

یکی از عوامل موثر در قیمت کالای مورد معامله که در اوراق پیش فاکتور و مورد محاسبه قرار می گیرد. هزینه های مربوط به حمل کالا است که بستگی به شرایط حمل و وسیله حمل از مبدا تا مقصد را دارد، شرایط حمل حدود مسئولیت خریدار و فروشنده را در حمل و انتقال کالا مشخص می سازد و مسئولیت پذیری هر یک، در مبلغ در خواستی فروشنده برای بهای کالای مورد معامله اثر بسزایی دارد. در زیر به سه مورد از شرایط حمل که از سایر موارد متداولتر است به اختصار اشاره می شود.

الف) شرط فوب (free on board) FOB

فوب شرایط است در قرارداد فروش بین المللی که طبق آن فروشنده، کالا را در روی عرشه کشتی در بندر مبدا تحویل می دهد.


مطالب دیگر:
📌زندگی با شغل رنگی رنگی📌طبیعت را با سود بالا بفروشید!📌کارواش خاص📌دانلود کتابچه آموزشی برجهای خنک کننده📌دانلود کتابچه آموزشی مخازن تحت فشار (pressure vessele)📌2000 ایده کسب و کار در تمامی زمینه ها📌پاورپوینت طرح درس روزانه شیمی جلوه ای از هنر، زیبایی و ماندگاری (صفحه 65الی 71 کتاب شیمی 3)📌کتاب صوتی سارا اسرار قانون جذب را یاد میگیرد اثر استر هیکس📌دانلود بهترین پکیج کسب درامد از طریق اینترنت📌گنج نامه حکیم وزیر(نایاب)📌آموزش گام به گام نرم افزار سالیدورکز📌12 کتاب خوب📌دانلود پاور پوینت ماشین های خاکورزی📌پاورپوینت درباره سازه های یخی و رفتارمولکول ها شیمی دوازدهم📌پاورپوینت طرح درس روزانه سازه های یخی ، زیبا اما زود گداز (صفحه 71 تا 75 کتاب شیمی 3)📌هشت اثر از جول اوستین📌پک عکس مدلهای لباس عروس📌پک عکس مدلهای لباس زنانه📌پک درآمدزا📌کتاب تفسیرخواب از فروید📌پاورپوینت درس بیست و چهارم مطالعات اجتماعی پایه هفتم دانش و هنر در ایران باستان📌پاورپوینت درس بیست و سوم مطالعات اجتماعی پایه هفتم عقاید و سبک زندگی مردم در ایران باستان📌پاورپوینت درس بیست و دوم مطالعات اجتماعی پایه هفتم اوضاع اقتصادی در ایران باستان📌پاورپوینت درس بیست و یکم مطالعات اجتماعی پایه هفتم اوضاع اجتماعی ایران📌پاورپوینت درس بیستم مطالعات اجتماعی پایه هفتم امپراتوری های ایران باستان چگونه کشور را اداره می کردند