دانلود(مقاله مفاهیم حسابداری صنعتی)

حتماً تاكنون بارهاو بارها با این واژه برخورد داشته اید . به راستی حسابداری بهای تمام شده چیست ؟ چرا مدیران مالی سازمانها همواره سعی دارند تا خود را به مرحله ای برسانند كه بتوانند از این شاخه از فن حسابداری استفاده نمایند ؟ آیا این درست است كه بعضی میمقاله مفاهیم حسابداری صنعتی|40090596|ahvazifile|مقاله مفاهیم حسابداری صنعتی,مفاهیم حسابداری صنعتی
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان مقاله مفاهیم حسابداری صنعتی هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

حتماً تاكنون بارهاو بارها با این واژه برخورد داشته اید . به راستی حسابداری بهای تمام شده چیست ؟ چرا مدیران مالی سازمانها همواره سعی دارند تا خود را به مرحله ای برسانند كه بتوانند از این شاخه از فن حسابداری استفاده نمایند ؟ آیا این درست است كه بعضی میگویند به واقع نمیتوان حسابداری بهای تمام شده را به صورت كامل در شركتهای ایرانی پیاده سازی نمود ؟

اینها سئوالاتی بودند كه برای خود من نیز در زمان دانشجوئی وجود داشتند و حتی بعضی جزئیات هم اكنون هم برایم بی پاسخ مانده اند .

اكثر كارشناسان مالی ، حسابداری صنعتی را آنچنان كه باید نمی شناسند و در مراكز آموزشی نیز دروس مربوط به آن ، علاوه بر آنكه تنها به صورت تئوری ارائه میگردد ، آنقدر حجیم و ثقیل مینماید كه اكثر دانشجویان تنها به منظور كسب امتیاز قبولی دروس مربوط به این واحد را فرا میگیرند ، بطوریكه پس از گذشت چندماه از مطالعه این دروس از جوابگوئی به ساده ترین مسائل حسابداری صنعتی نیز عاجزند.

به راستی چرا ؟ آیا حسابداری بهای تمام شده واقعاً اینقدر پیچیده و دور از ذهن است كه هركسی توانائی انجام آن را نداشته باشد و یا اینكه آنرا بیش از آنچه كه هست سنگین ، حجیم و تخصصی نشان داده اند ؟

اینها همه سئوالاتی است كه هركس ممكن است بنا به سلیقه ، دانش و هنر خود پاسخ متفاوتی به آن بدهد . ولی من امیدوارم شما خواننده گرامی بتوانید پس از مطالعه آنچه كه سعی میشود در ادامه جهت معرفی این شاخه از فن حسابداری به صورت بسیار ساده بیان گردد ، پاسخی درخور برای سئوالات فوق كه لااقل خودتان را راضی كند ، داشته باشید .

منظور از حسابداری صنعتی چیست؟

حسابداری صنعتی شاخه ای از هنر و فن حسابداری است كه وظیفه جمع آوری اطلاعات مربوط به عوامل هزینه و محاسبه بهای تمام شده محصولات و خدمات را بر عهده داشته و با تجزیه و تحلیل و بررسی گزارشها و راههای تولید ، روشهای كاهش بهای تمام شده تولیدات و خدمات را ارائه می نماید .


مطالب دیگر:
📜اموزش فتوشاپ📜کانسپت و ایده در معماری📜خودآموز مثلثات برای دانش آموزان رشته ریاضی و تجربی شامل درسنامه قوی بهمراه تست های کنکورهای سال های اخیر و پاسخ تشریحی آنها📜نمونه تولید محتوای الکترونیک فرهنگیان📜مودم چیست و چگونه کار می کند؟📜فایل فلش تبلت AMJ A704P 📜بهترین برنامه امنیتی اندروئیددوران جدید که غیر قابل ورود است📜2 : طراحی مولتی پلکسر به کمک AND وOR و NOT به همراه جدول آزمایش📜دانلود جزوه مدیریت و بیماری های طیور (رشته دامپزشکی)📜بیش از 1000دتایل و جزئیات ساختمانی📜نمونه پرسشنامه بررسی شاخص های طراحی قلمرو مکانی در فضای تعاملات اجتماعی📜پاورپوینت لاتین Cost Accounting (حسابداری هزینه)📜پاورپوینت بنای عالی قاپوی اصفهان📜پاورپوینت خلاقیت و کار آفرینی📜پاورپوینت تجزیه و تحلیل بیمارستان بهمن📜پاورپوینت دستورالعمل مراقبت و رفتار با کودکان در مراکز بهداشتی و درمانی📜پاورپوینت بیمارستان کودکان سوژو📜پاورپوینت بیمارستان کودکان (اورنج کانتی)📜پاورپوینت مطالعه و طراحی بخش پزشکی هسته ای📜پاورپوینت اجرای تریاژ بیمارستانی📜پاورپوینت خلاقیت در زندگی کاری دیوید کلارنس مک کله لند📜پاورپوینت مهارت کنترل خشم📜آموزش کامل اکسل 2010 (excel 2010)📜پاورپوینت هوش هیجانی معلمان و رابطه آن با رضایت از زندگی و رضایت شغلی📜پاورپوینت بسته بندی بهداشتی مواد غذایی