دانلود(حفظ امنیت مودم بی‌سیم )

با این راهنما از هک شدن مودم وای فای خودتان پیشگیری کنید (و دهها هزار تومان صرفهجوئی نمائید) مثل بسیاری از پدیدههای جدید تکنولوژی که ابتدا تجملی و خاص هستندو در اختیار عده معدودی قرار دارند و به تدریج همگانی و فراگیر میشوند و از ضروریات زندگی عادی مححفظ امنیت مودم بی‌سیم |260386|ahvazifile|هک وای‌فای , Anti Hack , پیشگیری از هک مودم , امنیت شبکه بی سیم
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان حفظ امنیت مودم بی‌سیم هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

با این راهنما از هک شدن مودم وای فای خودتان پیشگیری کنید (و ده‌ها هزار تومان صرفه‌جوئی نمائید)

مثل بسیاری از پدیده‌های جدید تکنولوژی که ابتدا تجملی و خاص هستندو در اختیار عده معدودی قرار دارند و به تدریج همگانی و فراگیر می‌شوند و از ضروریات زندگی عادی محسوب می‌شوند . اشتراک اینترنت هم دیگر برای اغلب افراد از ملزومات عادی روزمره به حساب می‌آید.

مانند هر پدیده جدید دیگری، این یکی هم ،درکنار مزایای خود، عوارض و مشکلاتی را ، به دنبال دارد. از قطعی‌های مکرر و سرعت پائین اتصال گرفته تا اتمام زودهنگام حجم ترافیک و قیمت‌های ناعادلانه خرید ترافیک و گیگ اضافه برای برقراری ارتباط .

امّا دلیل نگارش این متن :

چند ماهی است که انواع نرم‌افزارهای: هک وای‌فای فراگیر شده و در حال استفاده توسط سودجویان قرار دارد. از نگارش‌های تخصصی لینوکس (BackTrack) که در اصل برای شناسائي میزان امنیت و نفوذپذیری شبکه طراحی شده تا نرم‌افزارهائی بسیار ساده که با یک راهنمای چندخطی و صرف چند دقیقه می‌تواند رمز WiFi اکثر مودم‌های بی‌سیم موجود در محدوده چندصدمتری را باز کند.

اما از آنجا که به‌خصوص زندگی آپارتمان‌نشینی فاصله بین خانه‌ها را کمتر کرده و بسیاری از خانواده‌ها در معرض حمله این برنامه‌‌ها قرار گرفته‌اند و در کنار هزینه اشتراک اینترنت مجبور به خرید مداوم ترافیک مازاد می‌شوند و حتی گاهی این اتمام ترافیک‌های مکرر «و مشکوک» باعث مشکلاتی بین افراد خانواده (به‌خصوص بین نوجوانان و والدین) می‌شود. ضروری دیدم که به ساده‌ترین شکل و مختصرترین روش ممکن راه پیشگیری از این نوع سرقت را در قالب یک فایل آموزشی ارائه نمایم. تا برای اکثر مخاطبین بدون نیاز به مباحث فنی و تخصصی قابل استفاده باشد.مطالب دیگر:
📚مقاله بدمینتون (۱۹صword)📚مقاله باکتریولوژی (۴۵صword)📚مقاله برق (۱۷صword)📚تاثیر بارگذاری لرزه ای بر رفتار دیوارهای حائل صلب و انعطاف خاک مسلح (۹۲صword)📚مقاله برنامه نویسی به زبان c (۱۷صword)📚تحقیق جایگاه سالمندان و رفتار با آنها (۲۶صword)📚مقاله خداشناسی با استدلال اخلاقی (۲۱صword)📚مقاله درباره بسیج و دفاع (۱۳صword)📚مقاله درباره بازار بورس (۱۱صفحهword)📚مقاله بازاریابی (۴۴ صword)(دو نسخه)📚مقاله بازی های المپیک (۴۰صword)📚مقاله بهداشت عمومی (۱۲صword)📚مقاله بهداشت روان (۱۴صword)📚مقاله بعثت از نظر نهج البلاغه (۲۱صword)📚مقاله بتن پیش ساخته و پیش تنیده (۲۸صword)📚دانلود پروژه تحلیل مخازن تحت فشار با نرم افزار انسیس-تعداد صفحات 41 فرمت وردword📚دانلود پروژه طراحی تابلو تبلیغاتی کنار جاده تحت بار گذاری متناوب با نرم افزار-تعداد صفحات 24 فرمت word ورد📚دانلود جزوه آزمایشگاه مقاومت و مصالح- تعداد صفحات 37 فرمت ورد word📚دانلود گزارش کار آزمایشگاه مکانیک سیالات -تعداد صفحات 82 فرمت فایل word ورد📚دانلود گزارش کارآموزی بازرسي فنی مرتبط با تأسيسات شركت نفت-تعداد صفحات 60 فرمت فایل word ورد📚گزارش کارآموزی اصول ساخت مخازن تحت فشار-تعداد صفحات 40 فرمت فایل word📚دانلود کتاب جامع ریکی📚کتاب الکترونیک اعدام به دست شیطان📚دانلود گزارش کارآموزی رشته مکانیک – واحد کنترل کیفیت -تعداد صفحات 69 فرمت فایل word ورد📚دانلود پاورپوینت تکنولوژی پیشرفته در صنعت خودرو -تعداد صفحات 34 اسلاید فرمت فایل word ورد