دانلود(پاورپوینت فیبر نوری)

پروژه بصورت فایل پاورپوینت(pptx) در 20 اسلاید و فایل WORD برای رشته کامپیوتر در پایین همین صفحه قابل دانلود میباشد. شایسته یادآوری است که پروژه از ابتدا تا آخر ویرایش وتنظیم و آماده تحویل یا کپی برداری از مطالب مفید آن است. فهرست مطالب فیبر نوری مبانپاورپوینت فیبر نوری|1870935|ahvazifile|پاورپوینت فیبرنوری ,مزایای فیبرنوری,پیشرفت فیبر نوری,تحقیق,ارائه,تجهیزات مخابرات
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت فیبر نوری هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

پروژه بصورت فایل پاورپوینت(pptx) در 20 اسلاید و فایل WORD برای رشته کامپیوتر در پایین همین صفحه قابل دانلود میباشد. شایسته یادآوری است که پروژه از ابتدا تا آخر ویرایش وتنظیم و آماده تحویل یا کپی برداری از مطالب مفید آن است.

فهرست مطالب

فیبر نوری

مبانی فيبر نوری

ارسال نور در فيبر نوری

سيستم رله فيبر نوری

سيستم رله فيبر نوری از عناصر زير تشکيل شده است :

فرستنده :

بازياب ( تقويت کننده ) نوری :

دريافت کننده نوری :

مزايای فيبر نوری

توضیح فیبر نوری

فيبر نوری يکی از محيط های انتقال داده با سرعت بالا است . امروزه از فيبر نوری در موارد متفاوتی نظير: شبکه های تلفن شهری و بين شهری ، شبکه های کامپيوتری و اينترنت استفاده بعمل می آيد. فيبرنوری رشته ای از تارهای شيشه ای بوده که هر يک از تارها دارای ضخامتی معادل تار موی انسان را داشته و از آنان برای انتقال اطلاعات در مسافت های طولانی استفاده می شود.

مبانی فيبر نوری

فيبر نوری ، رشته ای از تارهای بسيار نازک شيشه ای بوده که قطر هر يک از تارها نظير قطر يک تار موی انسان است . تارهای فوق در کلاف هائی سازماندهی و کابل های نوری را بوجود می آورند. از فيبر نوری بمنظور ارسال سيگنال های نوری در مسافت های طولانی استفاده می شود.

يک فيبر نوری از سه بخش متفاوت تشکيل شده است :

هسته (Core) . هسته نازک شيشه ای در مرکز فيبر که سيگنا ل های نوری در آن حرکت می نمايند.

روکش (Cladding) . بخش خارجی فيبر بوده که دورتادور هسته را احاطه کرده و باعث برگشت نورمنعکس شده به هسته می گردد.

بافر رويه (Buffer Coating) . روکش پلاستيکی که باعث حفاظت فيبر در مقابل رطوبت و ساير موارد آسيب پذير ، است .

این پاورپوینت شامل 20 اسلاید میباشد و مناسب برای ارائه مطلب در کلاسمطالب دیگر:
🔗تحقیق بحران بیكاری🔗تحقیق بررسي حوادث🔗تحقیق ايمني سرويسهاي مهندسي🔗تحقیق اندازه گيري سر وصداي محيط كار🔗تحقیق اشتغال زايي روستايي🔗تحقیق استفاده ايمن از وسايل و تجهیزات کار🔗تحقیق استرس شغلي و شیوه های پیشگیری از آن🔗تحقیق استاندرادهاي OSHA🔗تحقیق ارزشیابی مهارت شغلی برای سازمان فنی و حرفه ای🔗بانكداري نوين🔗تحقیق ساختار تشكيلاتي بيمه نظام خدمات بيمه اي در ايران🔗تحقیق ساختار سرمايه و كارآيي شركت يك روش جديد براي تست تئوري عامل و كاربردي براي صنعت بانكداري🔗تحقیق بررسي تغييرات رشد پول و شرايط ثبات و بي ثباتي روند آن🔗تحقیق عوامل موثر در اشتغال و بیکاری در جامعه ايران🔗تحقیق اقتصاد بازار و توزيع درآمد🔗تحقیق شرکت های سهامی و نقش اقتصادی آنها🔗تحقیق بررسي وقايع نفت در يك دهه پيش از انقلاب🔗تحقیق تعريف و كاركرد سوبسيد🔗تحقیق تجارت آزاد آمريكاي شمالي اقتصاد جهاني و جهان سوم🔗تحقیق پايش مشتري🔗تحقیق حداقل دستمزد و روش هاي تعيين آن🔗تحقیق اقتصاد فروش، تراكم و وضعيت ثبت در بيست كارخانه صنعتي🔗تحقیق جهاني شدن اقتصاد و آثار آن🔗تحقیق مديريت در بازار جهاني و اقتصاد (استراتژيهايي براي اقتصاد پويا)🔗تحقیق چرا كاركنان ، كاري را كه از آنان انتظار مي رود انجام نمي دهند؟