دانلود(پاورپوینت قالب بندی ساختارهای بتونی)

. دانلود پاورپوینت با موضوع قالب بندی ساختارهای بتونی در قالب ppt ودر85اسلاید، قابل ویرایش شامل: دسته بندی موضوعی پشت بندها قالب های دیوار قالب های ستون قالب های سقف داربست های بالارونده سیستم های باربر داربست ها، سکوهای کار، پلکان موقت قالب های پل وپاورپوینت قالب بندی ساختارهای بتونی|1782108|ahvazifile|قالب بندی ساختارهای بتونی
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت قالب بندی ساختارهای بتونی هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

.

دانلود پاورپوینت با موضوع قالب بندی ساختارهای بتونی

در قالب ppt ودر85اسلاید، قابل ویرایش

شامل:

دسته بندی موضوعی

 • پشت بندها
 • قالب های دیوار
 • قالب های ستون
 • قالب های سقف
 • داربست های بالارونده
 • سیستم های باربر
 • داربست ها، سکوهای کار، پلکان موقت
 • قالب های پل و تونل
 • پروژه های اجرایی در ایران
 • نمونه های مشابه
 • سیستم قالب میزی Uniportal

  انتقال قالب های بزرگ تنها به کمک يك جرثقيل بالابر

  در بسياري از پروژه ها که دارای تعداد زيادي از كاربردهاي يكسان و بازشوها هستند، ميزهاي سقفي UNIPORTAL بهترين راهكار محسوب می شود.

  UNIPORTAL سیستم قالب میزی سقف به طور ویژه مناسب سازه هاي خاص و مطابق با جديدترين جزئيات طراحي شده است. انتخاب UNIPORTAL جهت سازه هاي هندسي شكل به طور مثال در ميزهاي ذوزنقي شكل ساختمان های مدور مناسبترین راهكار به شمار می رود. انطباق كامل بر سازه ها سبب كاهش کاربرد فیلرها مي شود.

  مزایا

  بالاترين سطح پايداري

  کفایت دو پشت بند در آکسهایی با فواصل 50 سانتیمتری، امکان ايجاد فواصل زیاد و بالاترین سطح پایداری را فراهم می سازد.

  شمع هاي تاشو سقف

  با بکارگیری شمع های تاشو، خروج میزها از جان پناه ها و بازشوها به آسانی امکان پذیر می باشد. شمع ها به آسانی از سطح زمین قابل کنترل می باشد و بعد از عبور از موانع در موقعیت قبلی خود قرار میگیرند.

  ميزهاي سفارشي

  UNIPORTAL با بکارگیری از سیستم امکان ایجاد شبکه های موازی و ذوزنقه ای نیز فراهم می شود.

  افزايش ظرفیت تحمل بار شمع ها

  با نصب شمع ها بر سر جک UNIPORTAL، ظرفیت تحمل بار شمع ها افزایش می یابد.

  پروژه ها

  مجتمع آپارتماني The Edge ،West Palm Beach، Florida، آمريكا

  مجتمع تجاري Lubeckertordamm ،Hamburg، آلمان

  پارکینگ طبقاتی، فرودگاه Philadelphia ، آمريكا

  پاركينگ زيرزميني Heertorplatz ،Fulda  مطالب دیگر:
  📌پیشینه و مبانی نظری بهره وری و سیاست تقسیم سود📌پیشینه و مبانی نظری تاثیر فناوری اطلاعات بر بهبود عملکرد سیستم بانکی📌پیشینه و مبانی نظری تقسیم سود سهام در بازار رو به ركود📌پیشینه و مبانی نظری حاکمیت شرکتی و درماندگی مالی📌پیشینه و مبانی نظری حسابداری منابع انسانی📌پیشینه و مبانی نظری حسابرسی📌پیشینه و مبانی نظری خصوصی سازی📌پیشینه و مبانی نظری ساختار سرمایه و وجه نقد آزاد📌پیشینه و مبانی نظری ساختار سرمایه📌پیشینه و مبانی نظری ساختار مالکیت و نگهداری موجودی های نقدی📌پیشینه و مبانی نظری ساختار مالکیت📌پیشینه و مبانی نظری سرمایه فکری و احتمال وقوع آشفتگی مالی📌پیشینه و مبانی نظری سرمایه فکری و مدیریت سود📌آنتالپی و تبخیر و کاربرد آن در صنعت قند 20 اسلاید📌پاورپوینت بررسی اثر فسفر و تراکم بر عملکرد و اجزای عملکرد ارقام مختلف نخود در منطقه گرگان 35 اسلاید📌پاورپوینت بررسی خواص پسته و تکنولوژی تولید کره پسته 18 اسلاید📌پاورپوینت اثر عوامل مختلف بر روی گرفتگی غشاهای اولترافیلتراسیون مورد استفاده در صنایع شیر و روشهای كاهش اثر📌پاورپوینت بررسی افلاتوكسین M1 در فرآورده های لبنی، روش تشخیص و كاهش آن 56 اسلاید📌پاورپوینت بررسی اهمیت گل جالیز با تاكید بر روشهای كنترل 34 اسلاید📌پاورپوینت بررسی تاثیر کود بیولوژیک حاوی باکتری آزسپیریلوم و ازتو باكتر و مقادیر مختلف نیتروژن بر عملكرد و اجزا📌آموزش آزمون T مستقل با استفاده از نرم افزار SPSS با ذکر مثال و تمرین عملی📌مبانی نظری و پیشینه احساس عدالت و گرایش های سیاسی📌مبانی نظری و پیشینه ارتباط ازدواج خویشاوندی و بیماری های ژنتیکی📌مبانی نظری و پیشینه استقلال زنان و رفتار باروری📌مبانی نظری و پیشینه اینترنت و سبک زندگی جوانان